Altı Nokta Körler Derneği Logo
Altı Nokta Körler Derneği Genel Merkezi

KONFERANS SALONUMUZ ANKARALILARIN HİZMETİNDE


Panel, seminer ve konferanslarınız için modern dekorasyonu, net ve etkili ses düzeni ile 200 kişilik konferans salonumuz uygun fiyatlarla hizmetinizdedir

 Cebeci Erzurum Mahallesi Geçim Sokak Numara 21 Kurtuluş adresindeki Altınokta Körler Eğitim ve Kültür Merkezi bünyesinde yer alan Konferans salonumuz, 200 adet brosit koltuğa sahip bulunuyor. Modern dekorasyonu, mevsime göre ısıtan-soğutan güçlü klima sistemi, net ve etkili ses düzeni, video ve sinevizyon gösterilerine ve müzik dinletilerine uygun sahnesiyle kullananların beğenisini kazanıyor. Tüm bu avantajların yanı sıra uygun fiyatıyla da tercih nedeni oluyor. 
 Sevil Sabancı Altınokta Körler Eğitim ve Kültür Merkezi’ne belediye otobüsleri, ankaray ve banliyö treniyle gelinebiliyor. Kültür Merkezi’nin lokali istenmesi halinde, yemek, çay, kahve ve meşrubat servisleriyle konferans salonu kiracılarına hizmet sunuyor. 
 Konferanslarınız, panelleriniz, Genel Kurul Toplantılarınız, Müzik Dinletileriniz ve her türlü gereksinmeniz için sizleri de bekliyoruz. 

 

Adres: Altınokta Körler Eğitim Kültür Merkezi 
Cebeci Erzurum Mahallesi Geçim Sokak Numara 21 Kurtuluş Ankara

0312 363 77 46

Haberler


Geçmiş Olsun Türkiye

Detay

Çelenk fotoğtrafı, üzerinde altınokta körler derneği yazıyor

33. Olağan Genel kurul Sonucu

Detay

Mutlu yıllar yazan yeni yıl kutlama fotoğrafı

Mutlu Yıllar

Yeni yılınızı içtenlikle kutlar; sağlıklı, mutlu, başarılı ve sevgi dolu bir yıl yaşamanızı dileriz.

Detay

etkiniz ab propgramı afişi

Engelli Kadınların Hak İhlalleri Raporu

Detay

Çalışma Yaşamında Engelli Kadınlar ve Mobbing Çalıştayı

1950 yılında kurulmuş olan ve 33 ilde şubesi bulunan, Altı Nokta Körler Derneği bugüne kadar başta eğitim ve istihdam olmak üzere görme engellilere yönelik birçok sosyal ve kültürel projeyi hayata geçirmiş bir sivil toplum örgütüdür.

Detay

LC Waikiki’den Dünyada Bir İlk

LC Waikiki, Görme Engelli Bireyler İçin LCW Sense Uygulamasını Hayata Geçirdi

Detay